Przejdź do treści

ANTYPOLITYCZNIE

Krawat jest najważniejszy!

  • przez

(wołanie na puszczy) Natknąłem się na wpis, pochodzący z konta FB: Robert Jagła Posłem. Zaznaczam, że nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem tego pana. Nie znam człowieka, ale… Jest to kolejna wypowiedź nie dająca NIC. Po prostu, dość kiepska zachęta… Dowiedz się więcej »Krawat jest najważniejszy!

Udostępnij wpis innym:

Widok z kabiny bombowca.

  • przez

Jest taki kawałek w książce „Paragraf 22”, gdzie występuje zagadnienie:„Bombardowanie wioski na prośbę jej mieszkańców”.Kto chce się dowiedzieć skąd taki pomysł, niech sobie przeczyta powieść pana Hellera. Biorąc pod uwagę sukcesy bombowe Niemców (np. Guernica) i Amerykanów/Anglików (np. Drezno), podczas… Dowiedz się więcej »Widok z kabiny bombowca.

Udostępnij wpis innym:

Czy te oczy mogą kłamać?

  • przez

W telewizji, tej nie-państwowej, puścili niejakiego Zbyszka Ziobro. Na szczęście, jedynie przez chwilę, więc wielkich strat psychicznych nie odniosłem.Ale jednak… Teraz uwaga, bo pojadę ciężkim hardkorem!Słabsi psychicznie niech dalej nie czytają. Otóż Zbyszek, swoją wypowiedź, zaczął od słów: – Szczerze… Dowiedz się więcej »Czy te oczy mogą kłamać?

Udostępnij wpis innym:

Polska S.A. ?

  • przez

Głupota polityczna społeczeństwa polskiego jest tak przewidywalna jak powódź w podkarpackiem. Wiadomo, że straty będą. Nie wiadomo jednak, jak duże, kiedy i gdzie dokładnie… Jako przymusowy konsument zabawy w demokrację typu Made in Poland, muszę ponosić konsekwencję pewnych zachowań społecznych… Dowiedz się więcej »Polska S.A. ?

Udostępnij wpis innym:

Dobieramy kadry.

  • przez

NIBY HISTORYCZNIE, ALE… Zacznę od faktu, który brzmi jak ponura anegdota. Mimo, że brzmi, to jednak nie jest anegdotą a jedynie obrazem naszego (jako społeczeństwa) tragicznego upadku. Kobieta, której całym dorobkiem życiowym są cztery kury na podwórku oraz jeden świniak… Dowiedz się więcej »Dobieramy kadry.

Udostępnij wpis innym:

Wrogi układ.

  • przez

A może spróbować rozwalić cały ten Układ? Może raz spróbować postawić na swoim… Nie macie czasami ochoty pieprznąć pięścią w stół? Po kolejnym wysłuchaniu następnego mądrali w TV. Mądrali, który WIE WSZYSTKO. Może raz się nie zgodzić i… wyprząc się z… Dowiedz się więcej »Wrogi układ.

Udostępnij wpis innym: