Przejdź do treści

ZABAWA Z ENERGIĄ

Uwolnij mózg.

 • przez

TROCHĘ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ MOJEGO AUTORSTWA Pewnie każdy zobaczy coś innego. I bardzo dobrze, bo tak działają nasze mózgi. Oczywiście, o ile ktoś używa Taka interpretacja zależy od indywidualnej wrażliwości, doświadczeń, przeżyć i wielu innych czynników niesionych przez życie. Dlatego te… Dowiedz się więcej »Uwolnij mózg.

Udostępnij wpis innym:

Przekaz w Lesie.

 • przez

Wchodzenie do Lasu nie jest sprawą tak oczywistą i zwyczajną, jak może się to wydawać. Człowiek, z całym swoim zamętem wewnętrznym i zewnętrznym, nie jest uprawniony do integracji i oczekiwania czegokolwiek oprócz powierzchownych doznań natury estetycznej. Wchodzimy do lasu bez… Dowiedz się więcej »Przekaz w Lesie.

Udostępnij wpis innym:

Bóg?

 • przez

(Jest to głos w dyskusji na łamach taraka.pl – Wojciecha Jóźwiaka) Prawem egocentryka, pozwolę sobie na pewien implant w dyskusję, nie przeczytawszy uprzednio wpisów moich Szanownych Poprzedników. Powód jest dość prosty; moje doświadczenia w poruszanym temacie są na tyle długotrwałe… Dowiedz się więcej »Bóg?

Udostępnij wpis innym:

TERAZ!

 • przez

Cały problem tkwi – jak zwykle – w Energii. A dokładniej – w Mocach, które są jej cząstkami. I nie dotyczy to jakichkolwiek wybranych grup czy środowisk. Dotyczy to nas wszystkich. Gospodarka energetyczna ma związek z naszym zdrowiem, planami życiowymi… Dowiedz się więcej »TERAZ!

Udostępnij wpis innym:

Percepcja TAM.

 • przez

Percepcja – jako część systemu poznawczego – opiera się na naszych zmysłach. To jasne i nie będę tego tematu poszerzał, ponieważ robili to lepsi. Tym niemniej, porównywanie percepcji wywodzącej się z naszych codziennych „odbiorów” z percepcja wynikającą z doświadczeń ciała… Dowiedz się więcej »Percepcja TAM.

Udostępnij wpis innym:

Kupa na peronie.

 • przez

Hindusi, stosując się przez wieki do swoich reguł – tak chętnie naśladowanych obecnie – dorobili się nędzy, głodu, chorób i… bomby atomowej. Kulturowo – srania na peronach i torach kolejowych oraz – gdzie popadnie. Indianie, stosując się przez wieki do… Dowiedz się więcej »Kupa na peronie.

Udostępnij wpis innym:

Zwój duchowy.

 • przez

Chyba trochę sobie „nagrabię” u niektórych z Szanownych Czytelników, ale… Sprawa będzie dotyczyć dość fundamentalnego zagadnienia, jakim jest ten osławiony i zajechany jak koń we żniwa – „rozwój duchowy”. Zauważyłem, że zwrot ten często jest wykorzystywany jako wytrych do mózgów publiczności.… Dowiedz się więcej »Zwój duchowy.

Udostępnij wpis innym:

Przetwornik?

 • przez

Jako, że jestem praktykiem, staram się robić pewne rzeczy a następnie próbuje wyciągać z moich czynności (i następujących efektów) pewne wnioski. W roku 2008 obaliłem teorię mojego znajomego lekarza o tym, że człowiek po 30 dniach postu, umiera lub ma… Dowiedz się więcej »Przetwornik?

Udostępnij wpis innym:

Wolność.

 • przez

Wolność jest (wpierw) stanem ducha a nie stanem technicznych możliwości. Człowiek, który dorósł do Wolności, nie miewa pomysłów mogących mu ją zabrać. Nie ma ich, nie z obawy o stratę lecz dlatego, że jest wolny i nie ma potrzeby podobnych działań. To jest ważne, bo… Dowiedz się więcej »Wolność.

Udostępnij wpis innym:

Mati.

 • przez

Wczoraj wieczorem przyroda pokazała co potrafi. Wymieszała ziemie z niebem, wodę z piachem – przecinając to wszystko warkoczami błyskawic. Zrobiło się ciemno. Wicher tworzył w powietrzu kompozycje z wody, błota, i gałęzi… Dawno nie widziałem takiej burzy. Po sąsiedzku zerwało… Dowiedz się więcej »Mati.

Udostępnij wpis innym:

Zbędne kilogramy.

 • przez

Jako, że otrzymałem kilka pytań na temat mojego odżywiania się (w ostatnich trzech tygodniach) – piszę, co następuje: Odżywianie się, jedynie owocami i warzywami, ma dwa podstawowe rozdziały. Pierwszy z nich to „praca z głową”. Własną głową – oczywiście Mózg… Dowiedz się więcej »Zbędne kilogramy.

Udostępnij wpis innym: